Sam Porter 2 - Het vijfde meisje, J.D. Barker
Dubbelklik om te vergroten
9789402314038

Sam Porter 2 - Het vijfde meisje, J.D. Barker

"Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen "De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter.' Taylor Elmore, producent van Cold Case Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het is vier maanden...

Delen
Loading...
Betaalwijzen
iDEAL, Acceptgiro, Creditcard, Overschrijving, Air Miles, Cadeaukaart

"Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen


"De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter.' Taylor Elmore, producent van Cold Case


Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge


Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Porter wordt van de zaak gehaald en mag zich er ook privé niet meer mee bezighouden. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan.


Als het lichaam van de tiener Ella Reynolds wordt aangetroffen in een bevroren meer, denkt de politie direct aan Bishop. Is dit zijn volgende slachtoffer? Terwijl zij zich op de nieuwe vondst storten, volgt Porter een aanwijzing uit Bishops verleden. Hoe meer geheimen zich ontvouwen, des te meer realiseert Porter zich dat er maar één ding nog angstaanjagender is dan een seriemoordenaar: de moeder van een seriemoordenaar.


De pers over Horen, zien, zwijgen


"Wat een ontstellend spannend boek! Het pakte mij vanaf de eerste pagina. Barker ga ik zeker in de gaten houden.' Corry de Ridder, boekhandel Van Stockum


"Een van de spannendste boeken ooit. Ik kon hem niet wegleggen!' ***** Hebban.nl


"Een voortreffelijk debuut dat smaakt naar meer. Ik kijk nu al uit naar het tweede deel.' ***** Thrillersandmore.com


"J.D. Barker is een unieke schrijver. Net zo goed als Stephen King en Lee Child. Mis niets wat hij schrijft.' James Patterson


"Om je vingers bij af te likken, wat een goed boek. Vanaf de eerste zin ben je verloren.' Perfecteburen.blogspot.com

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
oktober 2019
Aantal pagina's
546 pagina's
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
J.D. Barker
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
Jan Pott | Jan Pott | Jan Pott
Originele Titel
Fifth to Die

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

Overige kenmerken

NUR code
330
Subtitel
Moord zit in de familie
To Top