Erika Foster 4 - Laatste adem, Robert Bryndza
Dubbelklik om te vergroten
9789402311587

Erika Foster 4 - Laatste adem, Robert Bryndza

Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en...

€7,99
Delen
Loading...
Betaalwijzen
iDEAL, Acceptgiro, Creditcard, Overschrijving, Air Miles, Cadeaukaart

Onderdeel van de serie Erika Foster.

"Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com


Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge


Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak.


Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden eerder. Een jonge vrouw, op eenzelfde soort plek gedumpt, met vergelijkbare wonden: een fatale snee in haar dijbeenslagader. Dan wordt een andere vrouw ontvoerd terwijl ze op haar date wacht. Erika en haar team moeten haar vinden voor ze het volgende slachtoffer wordt.


Over de boeken van Robert Bryndza


"Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zin


"Intrigerend… de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.' De Telegraaf


"Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje in het ijs

Inhoud

Taal
Nederlands
Bindwijze
E-book
Druk
1
Verschijningsdatum
mei 2019
Aantal pagina's
357 pagina's
Ebook formaat
EPUB met digitaal watermerk
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Robert Bryndza
Uitgever
Boekerij

Vertaling

Vertaald door
Willeke Lempens | Willeke Lempens
Originele Titel
Last Breath

Lees mogelijkheden

Lees dit ebook op
Android (smartphone en tablet) | Kobo e-reader | Desktop (Mac en Windows) | iOS (smartphone en tablet) | Windows (smartphone en tablet) | Overige e-reader

Overige kenmerken

NUR code
330
Subtitel
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… ook los te lezen
To Top